Římskokatolická farnost Troubky

Vítejte na stránkách římskokatolické farnosti Troubky. Jak zní její oficiální název evidovaný na ministerstvu kultury, má sídlo v Troubkách u Přerova a k ní je přifařena ještě obec Henčlov. Zřizovatelem farnosti je Olomoucké arcibiskupství. Se obě obce farnosti nacházejí na levém břehu toku řeky Bečvy a nedaleko jejího soutoku s řekou Moravou, na spojnici mezi městy Přerov a Tovačov. Se farnost nachází v bývalém okrese Přerov a v kraji Olomouckém.

OVERVIEW

This domain farnosttroubky.cz presently has a traffic ranking of zero (the lower the better). We have audited twenty pages within the web page farnosttroubky.cz and found one website interfacing with farnosttroubky.cz.

FARNOSTTROUBKY.CZ RANKINGS

This domain farnosttroubky.cz is seeing a fluctuation quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for farnosttroubky.cz

Traffic ranking (by month) for farnosttroubky.cz

Traffic ranking by day of the week for farnosttroubky.cz

WHAT DOES FARNOSTTROUBKY.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of farnosttroubky.cz Mobile Screenshot of farnosttroubky.cz Tablet Screenshot of farnosttroubky.cz

FARNOSTTROUBKY.CZ HOST

We found that a lone page on farnosttroubky.cz took six hundred and seventy-nine milliseconds to load. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so therefore we consider farnosttroubky.cz not secure.
95.168.206.203

I discovered that farnosttroubky.cz is operating the Apache server.

Římskokatolická farnost Troubky

DESCRIPTION

CONTENT

This domain states the following, "Vítejte na stránkách římskokatolické farnosti Troubky." Our analyzers observed that the web site said " Jak zní její oficiální název evidovaný na ministerstvu kultury, má sídlo v Troubkách u Přerova a k ní je přifařena ještě obec Henčlov." The Website also stated " Zřizovatelem farnosti je Olomoucké arcibiskupství. Se obě obce farnosti nacházejí na levém břehu toku řeky Bečvy a nedaleko jejího soutoku s řekou Moravou, na spojnici mezi městy Přerov a Tovačov. Se farnost nachází v bývalém okrese Přerov a v kraji Olomouckém."

VIEW MORE WEB PAGES

Farnosť Trstená Web stránky farnosti Trstená

januára 2018 sa uskutočnilo pracovné stretnutie všetkých partnerov spoločného projektu na pôde Mestského úradu v Dolnom Kubíne. Cieľom pracovného stretnutia bola analýza vecného a finančného postupu realizácie projektu k decembru 2017 a plánované aktivity v roku 2018.

Římskokatolická farnost Uherské Hradiště

Klášterní, Za rodiče, syny a jejich rodiny a duše v očistci. Farní, Za Annu Smetanovu. Vítáme Vás na oficiálních stránkách farnosti Uherské Hradiště. 25 března 2018 Květná neděle.

Rímskokatolícká cirkev Farnosť Urmince

Veľký týždeň sa začína Kvetnou nedeľou čiže Nedeľou utrpenia Pána. Duchovný program v našej farnosti. Krížová cesta je prejavom zbožnosti, ktorá pochádza z františkánskej t.

Římskokatolická farnost Velehrad

IOP II - Barokní Velehrad. Na stránce Římskokatolické farnosti a poutního místa. Velehrad je farností olomoucké arcidiecéze, děkanátu Uherské Hradiště. Farnost zahrnuje obce Velehrad, Modrá, Salaš a Tupesy. Přímo na Velehradě z tohoto počtu žije asi 1. Ve farnosti působí 2 řehole. Řeholní dům zde mají a chod poutního a exercičního domu.

Farnost Velešín

Společný web farností Velešín, Svatý Jan nad Malší, Besednice a Soběnov. Mše svatá pro rodiny s dětmi. Mše svatá pro rodiny s dětmi tentokrát vychází na neděli 18. Pravidelná adorace bude v kapli na faře v sobotu 3. Vánoční mše svatá pro rodiny s dětmi. Vánoční mše svatá zaměřená na rodiny s dětmi bude v neděli 26.